caRRage

Ücretsiz Araba Yarışı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 343 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Noca Games Ltd.
Efsane görseller,arabalar ve heyecanınızı ikiye katlayacak ses efektleri ile savaş tadında muhteşem yarışlara hazır olun.

caRRage oyunculara heyecanlı bir yarış tecrübesi sunan ve yarışla savaşı birleştiren bir mobiloyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan caRRage'de post apokaliptik bir dünyaya konuk oluyoruz. Nükleer savaş nedeniyle harabeye dönen dünyada insanlar hayatta kalmak için zor şartlarla mücadele ediyorlar. Ulaşım araçlarını ise hurdalardan topladıkları parçaları birleştirerek inşa ediyorlar. İşte biz de bu tür bir aracı kontrol ediyoruz ve rakiplerimizle savaşarak yarışıyoruz.

caRRage'de farklı oyun modları yer alıyor. Bu oyun modlarında arenaya çıkarak rakiplerimizin araçlarını yok ederek hayatta kalan yarışçı olmaya çalışıyoruz, bize verilen kargoyu zamanında hedef noktaya ulaştırmaya çalışıyoruz veya patlamalar içerisinde rakiplerimize karşı yarışıyoruz.

caRRage'in grafikleri oldukça yüksek kaliteye sahip. Kuşbakışı oynanan oyunun kontrollerinin de kolay olduğu söylenebilir.

caRRage indir